top of page

F. A. Q.

Доставка та оплата

Як відбувається доставка замовлення?

По Україні доставка замовлень здійснюється з міста Львів перевізником Нова Пошта. Вартість доставки по Україні фіксована — 50 грн. При замовленні від 800 грн доставка безкоштовна.

Як швидко я отримаю замовлення?

Усі замовлення опрацьовуються впродовж 1-3 робочих днів з дня зарахування оплати. Відправлення здійснюється у робочі дні з понеділка по п’ятницю. Детальніше розрахувати терміни доставки та відстежити рух вашого замовлення за номером накладної, можна на офіційному сайті Нової Пошти.

Як оплатити?

Оплата замовлення відбувається онлайн за допомогою платіжних систем. Доступна оплата карткою та готівкою в автоматах самообслуговування. Слідуйте інструкціям та підказкам платіжної системи для здійснення оплати. Якщо у вас виникли труднощі з оплатою — перевірте налаштування інтернет лімітів вашої картки, проконсультуйтесь з підтримкою вашого банку. Інструкція з оплати в системі.
 

Покупки

Я здійснив замовлення. Що далі?

Після отримання замовлення ми не будемо турбувати вас телефонними дзвінками. Сповіщення про статус замовлення та номер відстеження Нової Пошти ви отримаєте через смс, емейл або у Telegram, вибравши відповідні опції при створенні замовлення. Щоб скористатись сповіщеннями у Telegram вам необхідно зареєструватись на сайті та активувати відповідну опцію в персональному кабінеті.
 

Виникли проблеми із замовленням/хочу змінити або скасувати замовлення

Напишіть нам на електронну скриньку info.humeniuc@gmail.com  

Я хочу обміняти/повернути придбаний товар

Компанія здійснює повернення відповідно до Закону «Про захист прав споживачів»

Термін повернення: 14

Вартість повернення: за рахунок покупця

Умови повернення та обміну

Статтею 9 чинного Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням, якщо даний товар не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики та розрахунковий документ, виданий продавцем разом з товаром.

Продавець не має права відмовити в обміні (поверненні) товару, що не включений до переліку, якщо він відповідає всім вимогам, передбаченим ст. 9 Закону (збережений товарний вигляд, ярлики, пломби, є розрахунковий документ і т. ін.).

Виключення

Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню (Постанова КМУ від 19 березня 1994 № 172).

З актуальним вичерпним Переліком можна ознайомитися за посиланням.

Друковані матеріали підлягають обміну/поверненню лише у випадку браку або у випадку суттєвого пошкодження внаслідок транспортування.  Напишіть нам на електронну скриньку info.humeniuc@gmail.com

bottom of page